LOVATO Electric GmbH

LOVATO Electric GmbH ürün ve hizmetleri (51)

Frekans dönüştürücüsü motorları ( VLA102A240 VARIABLE SPEED DRIVE)
Motor koruma şalterleri
Güç korumaları
Kondansatör Muhafazaları
Motor emniyet röleleri
Termistör koruma röleleri
Elektromekanik aktüatörler
Yumuşak Kalkış Cihazları
Frekans dönüştürücü
Komut cihazları
Buton (Platinum Series)
Acil-Kapatma tuþu

Haberler

Haber yok. Lütfen şirketle iletişime geçin.
Adres
Im Ermlisgrund 30
76337
Waldbronn
Baden-Würtemberg
Almanya
Firma türü
Üretici
İhracat bölgeleri
Dünya genelinde
Sertifikalar
ISO 9001
ISO 14001
ACAE
ACAE/LOVAG
Kuruluş
1922
Yönetim
Menso Groenewegen
Personel
500

LOVATO Electric GmbH hakkında

LOVATO Electric, 90 yılı aşkın tecrübesi ile elektrik pazarına elektromekanik ve elektronik ürünler geliştirip imal etmektedir.

LOVATO Electric 1922 yılında İtalya'nın Bergamo şehrinde kurulmuş olan bir aile şirketidir. Halihazırda aynı ailenin dördüncü nesilleri tarafından yönetilmektedir.

LOVATO Electric 10.000 adedi aşkın ürün yelpazesinin tamamı için uluslararası sertifikaları almıştır ve 1992 yılında ISO 9001 sertifikasını alan ilk İtalyan firması olmuştur.

Ürün grubu olarak Motor Koruma Şalterleri, Kontaktörler, Butonlar, Sınır Şalterleri, Yumuşak Yolvericiler, Koruma Röleleri, Dijital Multimetreler, AC Motor Sürücüleri, Enerji Metreler, Yük Ayırıcılar ve Reaktif Güç Kontrol Röleleri tamamen LOVATO Electric’in kendi dizaynı ve üretimidir.

LOVATO Electric başta İtalya merkez olmak üzere 13 ülkede kendisine bağlı şubesi  ve 90 resmi distributor ile 100’den fazla ülkeye ihracatı ile uluslarası deneyiminede sahiptir.

LOVATO Electric çalışma stratejisi olarak kullanıcı ve müşterileri ile “TAKIM” ilişkisinde olup güvenilir hizmet vermektedir.