Sıcaklık ölçümü

7 ülkelerinde, Sıcaklık ölçümü alanındaki 29 üreticilerin, tedarikçilerin ve hizmet sağlayıcıların 73 ürünlerine ve servis hizmetlerine göz atın. Aradığınızı bulamadınız mı? Aramanızı daraltın veya bizimle buradan iletişime geçin.
Siz de şirketinizi yayımlamak istiyor musunuz? İhracatçı olarak kaydolun ve ürünlerinizin reklamını yapın. Veya alıcı olarak kaydolun ve 25.000 üzerinde ihracatçının verilerine erişim sağlayın.

Sıcaklık ölçümü (29) alanındaki üreticiler, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcıları

Endress+Hauser endüstriyel ölçüm cihazları ve endüstriyel prosesler için geliştirdiği servisleri ve çözümleri ile global bir liderdir. Bizim desteğimizle, müşterilerimiz proseslerini ekonomik, verimli, güvenli ve çevre standartlarına uygun bir şekilde kullanabilmektedirler.
Ölçme ve denetleme - Şirketin 1969 yılında kuruluşundan beri ifm electronic gmbh teknik prosesleri sürekli olarak hemen hemen her endüstri dalında optimum hale getirmiştir. ifm dünyada otomasyon endüstrisinin lider üreticilerinden birisidir. 70’ten fazla ülkede 4,800’den fazla çalışan, makina imalatı ve...
Gelen teslimat
 
Giden teslimat
 
Firma türü
 
Sertifikasyon