Vida kılavuzu

5 ülkelerinde, Vida kılavuzu alanındaki 9 üreticilerin, tedarikçilerin ve hizmet sağlayıcıların 13 ürünlerine ve servis hizmetlerine göz atın. Aradığınızı bulamadınız mı? Aramanızı daraltın veya bizimle buradan iletişime geçin.
Siz de şirketinizi yayımlamak istiyor musunuz? İhracatçı olarak kaydolun ve ürünlerinizin reklamını yapın. Veya alıcı olarak kaydolun ve 25.000 üzerinde ihracatçının verilerine erişim sağlayın.

Vida kılavuzu (9) alanındaki üreticiler, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcıları

40 yılı aşkın Hassasiyet ve Kalite Ustalığı, RUKO GmbH firmasını dünyanın lider matkap takımı ve konik freze takımı üreticilerinden biri haline getirmiştir. %70'lik bir ihracat payı ile kendimizi uluslararasi yönelime sahip bir Avrupa şirketi olarak görmekteyiz.

RUKO kesici takımları,...
Sandvik Coromant, talaşlı imalat sanayisine yönelik kesici takımların, takım çözümlerinin ve imalat bilgisinin dünya çapında lider tedarikçisidir. Araştırma ve geliştirmeye yapmış olduğu kapsamlı yatırımlarla talaşlı imalata eşsiz yenilikler kazandırmış ve müşterileri ile birlikte yeni verimlilik standartları oluşturmuştur. Bu kazanımları, dünyanın...
Gelen teslimat
 
Giden teslimat
 
Firma türü
 
Sertifikasyon