Ölçüm cihazları ve optikler

22 ülkelerinde, Ölçüm cihazları ve optikler alanındaki 313 üreticilerin, tedarikçilerin ve hizmet sağlayıcıların 2511 ürünlerine ve servis hizmetlerine göz atın. Aradığınızı bulamadınız mı? Aramanızı daraltın veya bizimle buradan iletişime geçin.
Siz de şirketinizi yayımlamak istiyor musunuz? İhracatçı olarak kaydolun ve ürünlerinizin reklamını yapın. Veya alıcı olarak kaydolun ve 25.000 üzerinde ihracatçının verilerine erişim sağlayın.

Ölçüm cihazları ve optikler (313) alanındaki üreticiler, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcıları

Endress+Hauser endüstriyel ölçüm cihazları ve endüstriyel prosesler için geliştirdiği servisleri ve çözümleri ile global bir liderdir. Bizim desteğimizle, müşterilerimiz proseslerini ekonomik, verimli, güvenli ve çevre standartlarına uygun bir şekilde kullanabilmektedirler.
Ölçme ve denetleme - Şirketin 1969 yılında kuruluşundan beri ifm electronic gmbh teknik prosesleri sürekli olarak hemen hemen her endüstri dalında optimum hale getirmiştir. ifm dünyada otomasyon endüstrisinin lider üreticilerinden birisidir. 70’ten fazla ülkede 4,800’den fazla çalışan, makina imalatı ve...
Gelen teslimat
 
Giden teslimat
 
Firma türü
 
Sertifikasyon