Katalog

Haas Automation Europe

Haas Automation Europe

  • DIN EN ISO 9001:2008

Haas Automation Europe

  • DIN EN ISO 9001:2008

07.12.2016 00:12

HaasConnect kullanıcılarını geleceğe taşıyor

Haas Automation Europe, şirketin Yeni Nesil Kontrol Ünitesi (NGC) ile donatılmış tüm makineleri için HaasConnect mobil izleme sistemini hizmete sokuyor. HaasConnect; makinenin durumu (boşta, arızalı, aktif), geçerli işmili hızı, işmili hızında değişiklik, döngü süresi, aktif alarmlar ve benzeri durumlarla ilgili anlık uyarılar sağlar. Bu, operatörlerin canlı makine verilerini görebilmeleri, dolayısıyla da gönül rahatlığıyla makinenin başından ayrılabilmeleri için çok önemlidir. Ayrıca yöneticiler de bu sistem sayesinde üretim hattında olup bitenleri sürekli olarak izleyebilir.

Endüstri 4.0 yaklaşımı ile geliştirilen HaasConnect ekipmanlar, cihazlar ve insanlar arasında mobil iletişimi kolaylaştırarak operasyonları gerçek zamanlı istihbarat bilgileri ile destekler. Bu ise hem verimliliği, güvenliği ve kaliteyi artırır, hem de süreçlerin pahalı sorunlar ortaya çıkmadan kontrol altında tutulmasına olanak tanır. Dahası, proaktif bakım fırsatlarını da çoğaltır.

Kısa mesaj (SMS), e-posta iletileri veya çevrimiçi HaasConnect gösterge paneli üzerinden iletilen anlık durum uyarıları arasında makine üstü alarmlar, ilerleme hızında değişiklik, ilerleme hızında değişiklik, devir değişiklikleri, döngü başlangıcı ve döngü durması uyarıları yer alır. Kullanıcılar, seçtikleri bildirimler doğrultusunda, bağlı cihazlardan diledikleri hakkında bilgi alabilir.

HaasConnect’i kurmak isteyen müşterilerimiz HaasConnect uygulamasını Apple Store veya Google Play mağazasından mobil cihazlarına indirebilirler. Ardından HaasCNC.comadresinden MyHaas ve HaasConnect bağlantılarını izleyerek bir HaasConnect hesabı oluşturabilir ve Haas makineleri ile HaasConnect uygulaması arasında kolayca bağlantı kurabilirler.

HaasConnect, NGC Sürüm 100.16.000.1001 veya üzeri yüklü olup aktif ağ bağlantısı olan tüm Haas makinelerinde kullanılabilir.

Haas Automation’ın sunduğu NGC, makine takım sektörünün en kullanıcı dostu CNC kontrol ünitesine yapılmış en yeni güncellemedir. Kullanıcı arayüzü önemli ölçüde geliştirilen kontrol ünitesi, daha tutarlı ve sezgisel bir navigasyon deneyimi, çok daha gelişmiş bir bağlantı ve yepyeni bir Görsel Programlama Sistemi sunar. Hem donanım hem yazılım olarak endüstrinin en iyisi olan bu kontrol ünitesi uzun yıllara dayanan geliştirme çalışmalarının bir ürünüdür.

Daha fazla haber

Haas Automation Europe (HAE), Gene Haas Vakfı’nın (GHF) Avrupa’nın 15 ülkesindeki 38 okula yönelik o...
Haas Automation’ın çok popüler DT-1 Delme/Diş Açma Merkezi, 20.000 devirli inline direkt tahrikli işmiliyle donatı
Haas Automation Europe ve Fransız HFO’su (Haas Fabrika Satış Mağazası) Realmeca, Nantes şehri yakınlarındaki La Jo
Haas Automation’ın az yer kaplayan DT-1 Delme/Kılavuz Çekme Merkezi ve DM-1 Delme/Frezeleme Merkezi, hızları ve ha
Haas Automation Europe, Gene Haas Vakfı’nın (GHF) 15 Avrupa ülkesinde toplam 61 okula 425.000 ABD doları (yaklaşık
Haas Automation Europe, 3 - 4 Kasım 2015 tarihlerinde Almanya’nın Stuttgart şehri yakınlarında düzenlenen HTEC (Ha