Taşımacılık

3 ülkelerinde, Taşımacılık alanındaki 3 üreticilerin, tedarikçilerin ve hizmet sağlayıcıların 13 ürünlerine ve servis hizmetlerine göz atın. Aradığınızı bulamadınız mı? Aramanızı daraltın veya bizimle buradan iletişime geçin.
Siz de şirketinizi yayımlamak istiyor musunuz? İhracatçı olarak kaydolun ve ürünlerinizin reklamını yapın. Veya alıcı olarak kaydolun ve 25.000 üzerinde ihracatçının verilerine erişim sağlayın.

Taşımacılık (13) alanındaki ürünler ve hizmetler

LKW WALTER Internationale Transportorganisation

Nakliye şirketi LKW WALTER, Avrupa'daki nakliyeciniz, tüm Avrupa'daki TIR nakliyelerinizi (komple yükler) organize etmektedir.

LKW WALTER Internationale Transportorganisation

LKW WALTER'ın ana faaliyeti, karayolunda ve kombine taşımacılıkta komple yük taşımacılıklarının organizasyonudur. Ağırlık noktamız tüketim malları, ahşap ve kağıt, kimya, metal, otomotiv ve elektronik...

LKW WALTER Internationale Transportorganisation

LOADS TODAY'de size boş yükleme bölmenizin optimum taşıma kapasitesine göre her gün Avrupa çaplı yükler (komple yüklemeler) teklif ediliyor.

Taşımacılık (3) alanındaki üreticiler, tedarikçiler ve hizmet sağlayıcıları

LKW WALTER nakliye şirketi Avrupa TIR nakliyesinde lider konumdadır. Bulunduğunuz yerden bağımsız olarak tüm Avrupa, Rusya'dan ve Rusya'ya, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da komple tük nakliyelerinizi organize ediyoruz. Tenteli TIR'lar ilze normal karayolu nakliyesinin yanı sıra ray/karayolu kombine taşımacılık ve...
Gelen teslimat
 
Giden teslimat
 
Firma türü
 
Sertifikasyon